Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ücretsiz Adalar Arçelik Teknik Servis

Türkiye merkezli bir firma olan Arçelik, satış öncesinde ve satış sonrasında da her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmakta, profesyonel teknik ekibi ile tüm arızalarına uygun çözümler bulmaktadır. Adalar Arçelik teknik servisi olarak bizlerde böylesine büyük bir firmanın kolu olmaktan gurur duymaktayız. Tüm Arçelik ürünlerinizin arızalarına hızlı ve garantili çözümler sunan firmamız %100 müşteri memnuniyeti için belirlenen süre zarfında tüm talepleri karşılamanın da sözünü sizlere vermektedir. Peki hizmetlerimiz nelerdir? Çamaşır yıkamanın zorluğu düşünüldüğünde, çamaşır makinelerinin hayatımızda ne derece önemli olduğu daha da iyi anlaşılır. 

 

Bu nedenle hanımlarımızın çamaşır makinesi arızalanmalarına kesinlikle tahammülü yoktur. Kullanılan çamaşır makinesinin arıza tespitinin iyi yapılması ve zamanında müdahale edilmesi bu açıdan çok önemlidir. Adalar Arçelik çamaşır makinesi servisi olarak sizlere sunduğumuz bu hizmet neticesinde istediğiniz gün ve saatte bizleri arayarak hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca otel, restoran, ev gibi birçok yerde kullanılan kurutma makineleri içinde Adalar Arçelik kurutma makinesi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Ev ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz bulaşık makineleri, sürekli su ve elektrik ile temas halinde olduğundan dolayı sıkça arıza çıkarabilen makinelerdir. 

 

Bulaşık makinelerinizin arızalanması çoğu zaman ev ve iş yerlerinizde işlerinizin aksamasına neden olarak sinir bozucu olabilir. Genellikle görülen kireç tabakasının kalınlaşmış olması bulaşıklarınızın temiz yıkanmamasına neden olmakta ve süreç içerisinde arızaya yol açmaktadır. Bu durumlar gözlendiğinde hemen bir teknik servis ile iletişime geçilmelidir. Adalar Arçelik bulaşık makinesi servisi deneyimli ve her sorunda tecrübeli olmasıyla sizlere en kaliteli hizmeti sunarak makinenizi ilk gün ki performansıyla buluşturacaktır.Yine ev ve iş yerlerinizde sıklıkla kullandığınız bir ürün daha; buzdolabı. Adalar Arçelik buzdolabı servisi olarak sizlere bu alanda da hizmet vermekteyiz. 

 

Ayrıca tüm arızalarınızda 7/24 hizmet vererek yerinde bakım, onarım, kurulum işlemleri sağlamaktayız. Uzun yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor olmaktan onur ve gurur duymaktayız. Sizlerde arızalanan tüm Arçelik makineleriniz için Adalar Arçelik tamir servisi irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Author


Avatar

Beyaz Eşya Teknik Tamir Servisi

Ücretsiz Servis Çağır : (530) 660 34 73