Ataşehir Beyaz Eşya Servisi, Bosch Beyaz Eşya Servisi

Ücretsiz Ataşehir Bosch Teknik Servis

Ataşehir Bosch beyaz eşya tamir servisi olarak tüm teknolojik ürünlerde arızaların yaşanabileceğini düşünüyoruz ve bu nedenle hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmaktayız. 40 yıllık beyaz eşya tamir ve bakım tecrübesinin yanında alanında uzman bir çalışma kadrosuna sahibiz ve şikayetleriniz için en hızlı çözümü üretmekle kalmıyor, aynı sorunlarla tekrar karşılaşmamanız için kesin çözümler üretmeye çalışıyoruz. 
Firmamız prensipleri arasında olan müşteri memnuniyeti nedeniyle 7/24 sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Ataşehir Bosch beyaz eşya teknik servis ayrıcalığıyla bizleri her saat arayabilir, uygun olduğunuz gün ve saat doğrultusunda teknik ekibimiz gelerek arızasını tanımladığınınız ürününüzün bakımını yaparak en hızlı şekilde onarımını sağlayacaktır. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde her Bosch marka ürününüzün tamir ve onarım aşamasında en doğru ve güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Yaptığımız işin doğruluğuna inanarak sizi en hızlı çözüme ulaştıracağımızı garanti etmekteyiz.

Ataşehir Bosch sevisi ile tanışmak için Bosch marka buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır ve kurutma makineleri, bulaşık makineleri, pişirme grupları, klimalar, saç bakım ürünleri gibi geniş ürün yelpazesinde bizleri arayabilir, özlenen servis hizmetinin size ne kadar da yakın olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Bosch marka tüm beyaz eşya ve ürünleriniz için şunu belirtmek isterim ki, kullanmakta olduğunuz ürün hangi model olursa olsun satış sonrası verilen garanti süresi dolmamış ise tek çözüm ürünün kendi ana servisidir.

Aksi taktirde özel servisler ürün garanti kapsamında olsa dahi servis ücreti talep edeceklerdir. Günümüzde hemen hemen her semtte özel servis bulunmaktadır. Özel servisleri ise tercih ederken firmanın sabit bir iş yerine sahip olması, vergiye tabi olması, yaptığı bakım ve arıza işlemlerine makbuz veya fatura kesebiliyor olması ve sabit telefonunun olması önemli kriterlerdir.

Bunun dışında ki kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz. Aksi taktirde kullandığınız ürünlerde geri dönüşü olmayan arızalara yol açabilirsiniz. Ataşehir Bosch servis ise sizi tüm bunları düşünmekten kurtararak siz değerli müşterilerimize bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da güvenirlilik esasında hizmet vermeyi amaçlıyor. Bizleri seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. 

Ataşehir Bosch teknik servisimizin Hizmet alanları: Ataşehir Bosch buzdolabı servisiAtaşehir Bosch çamaşır makinesi servisiAtaşehir Bosch bulaşık makinesi servisiAtaşehir Bosch kurutma makinesi servisi

Author


Avatar

Beyaz Eşya Teknik Tamir Servisi

Ücretsiz Servis Çağır : (530) 660 34 73